همکاری با سما

آزمایشگاه سما Sama Medical Laboratory از سال ۱۳۹۸ فعالیت خود در زمینه تشخیص پزشکی را در محله صادقیه تهران آغاز نمود و در دوران پاندمی ویروس کرونا جز اولین آزمایشگاه‌های دارای تأییدیه انجام تست مولکولی Covid ۱۹ شناخته شد. در ضمن بخش ویروس‌شناسی آزمایشگاه سما دارای تأییدیه انجام تست مولکولی آنفولانزا نیز می‌باشد.

این آزمایشگاه با مسئولیت فنی دکتر عظیم قلی‌زاده صفار با سابقه بیش از نیم قرن فعالیت در آزمایشگاه‌های تشخیص پزشکی کشور و مسعود کارخانه محمودی با بیش از ۱۰ سال سابقه در انجام آزمایشات عفونی و مولکولی به روش Real Time Pcr و دارای مدرک مدیریت آزمایشگاه مولکولی از شرکت Fast Track Diagnostics (FTD) لوکزامبورگ، همواره در جهت ارتقا آزمایشات عفونی و مولکولی با گستره وسیع کوشیده است.

در آزمایشگاه سما فرآیند استخراج ژنومی RNA و DNA عوامل عفونی توسط دستگاه های تمام اتوماتیک استخراج مولکولی از برندهای معتبر TANBead و Zybio به منظور کاهش قابل توجه احتمال آلودگی و موارد مثبت و منفی کاذب صورت می پذیرد .

همچنین آزمایشات مولکولی به روش Real Time Pcr با استفاده از دستگاه های معتبر دنیا از برند MIC ساخت کشور استرالیا در کمترین زمان ممکن و قیمت منصفانه بصورت مونوپلکس و مولتی پلکس با کیت های معتبر دارای تاییدیه های CE,IVD,FDA انجام می شود .

آزمایشگاه سما آماده همکاری با آزمایشگاه ها

پذیرش آزمایشهای تخصصی ویروس شناسی به روش RT PCR